cipísek82

Mohu na zabetonované trubky,průměr 8cm,základ beton 50×50×70cm postavit sloupek z KB bloku vysoký 180cm?

Dobrý den,je možné,na zabetonované trubky,průměr 8cm,základ beton 50×50×70cm postavit sloupek z KB bloku vysoký 180cm?Plot je dlouhý 26m,výplň plaňkové pole.S ohledem,na vedení i.sítí není možná podezdívka,pouze zmiňované základy.Prosím o radu,děkuji Kudweis,Písek

Nejlepší odpověď
mosoj

Osobně bych pro plot hloubku základu 70 cm považoval za dostatečnou. Jestli chcete mít jistotu betonujte na štěrkové lože cca 10 cm
vysoké.

Já to navrhuji z hlediská nezámrzné hloubky, aby se plot nezvedal. Jinak plocha 50× 50 je dostatečná. Kolik tam těch trubek vede?
Jedna nebo dvě nemá žádný význam.

Jinak by to chtělo situaci více popsat. Hlavně podloží a o co se jedná.
Takto potom vznikají trapná nedorozumění.