AmazedWolf

Mohu na stavbu podobného PC použít i rostlinný olej?

Mohu na stavbu podobného PC použít i rostlinný olej místo minerálního oleje?Jde o to, jestli má rostlinný olej stejné vlastnosti jako ten minerální, jestli je nevodivý, jestli dokáže přijmout stejné množství tepla atd…

https://youtu­.be/RrJreUX3TCk?t=9m2­5s

Nejlepší odpověď
cochee

Rostlinný olej může mít odlišné vlastnosti a jednu má odlišnou naprosto určitě a sice to, že podléhá vzdušné oxidaci, lidově řečeno žlukne. Takže za chvíli by ti takové PC smrdělo jak bolavá noha. Ber to jako geekovský výstřelek, podle mě by s olejem chlazeným PC nastalo víc starostí než radosti, nestojí to za tu námahu.