theformal

Mohu na Radler užívak lék Valetol?

Mám už delší dobu bolesti zubů moudrosti (u zubaře jsem již objednán, avšak čekám na řadu) a nyní se opět ta šílená bolest spustila. Asi před hodinou jsem vypil celý Radler (ochucené pivo, cca 2% alkoholu). Na uklidnění bolesti bych rád využil Valetolu, avšak v příbalovém letáku se píše, že se nesmí užívat na alkohol. Dá se Radler odbourat v těle už po hodině?

Odpovědi
mojitek

hodina je málo na radlera.Ale myslím ,že se nic nestane když po něm vezmete 1 Valetol.(mám vyzkoušeno)
Doplňuji:
Pájo : to ale nebyl úmysl,to byla jenom skleróza 😉

Pájo

Jen si pánové zahrávejte, alkohol se odbourává v játrech, Valetol se ve stejnou dobu bude odbourávat hádejte kde… *)

*) nápověda: v játrech