vopice

Mohu na DPČ uplatnit slevu na studenta?

Pracuji na DPČ a zároveň mám status studenta. Na pracovní smlouvu jsem mohla uplatňovat slevu na studenta (335kč/měsíc). Zajímalo by mne, zda tuto slevu mohu uplatňovat i na DPČ? Díky za odpovědi.

Odpovědi
AnnMary

Každoročně mám brigády na DPČ nevím přesně kolik je to KČ, ale je tam výrazně snížená daň…musí se ale během půl roku donést takový růžový papír o daních…víc ti řekne účetní dané firmy:)

Syd

Samozřejmě, i na dohodu o provedení práce byste mohla. (Pochopitelně to ale můžete uplatňovat jenom u jednoho zaměstnavatele na­ráz)