tendruhy

Mohu manipulovat s epileptikem když je blízko nebezpečného předmětu?

Dobrý den, vím že když má epileptik záchvat, tak by se s ním nemělo nijak manipulovat. Ale když je ten epileptik blízko nějakého nebezpečného předmětu, třeba ostré hrany stolu, tak mám s ním manipulovat, v zájmu jeho bezpečnosti, nebo ho mám raději nechat ať se poraní?Díky za odpovědi

Odpovědi
ivzez

Nemanipulujte s epileptikem, ale se stolem.
Kdyby šlo o příliš velký nebo těžký předmět, dát mezi epileptika
a předmět něco měkkého (polštář, složenou deku apod.)