Tanchin

Mohu lítat od 15?

Chci se zeptat, jestli mohu letět od 15. Z Prahy, k známým na Korsiku, takže tam by se o mě už postarali jediný problém je, jak se tam dostat, jestli vůbec mohu letět. Trochu se bojím, že kdybych letěla, musela bych přestupovat, což jelikož jsem letěla jenom jednou v životě nebude, tak snadné, alespoň myslím. Potřebuju k tomu něco speciálního, nějaký souhlas rodičů nebo něco takovýho?

Moc budu ráda, za všechny odpovědi.

Nejlepší odpověď
Kelt

Potřebuješ pas, který má platnost minimálně rok. Potom letenku. Trochu znalost angličtiny na letišti, znát číslo letu a destinaci, aby ses dokázala pohybovat po letišti, vědět kde jsou odlety, kontrola zavazadel, a pod, abys místo letu nešla někam jinam. Když jsi nejsi jistá, tak to měj vypsané na lístku a požádej nějakého pracovníka na letišti o pomoc. No a když nepovezeš to , co se nemá, tak no problem.

Další odpovědi
FlAsh_7

Rozhodně potřebuješ doklady…

dubraro

Dcera letěla do Dublinu když jí bylo 13… Já v jejím věku jsem si tak troufl jet vlakem z Přerova do Olomouce (asi 20 km).