jmachan

Mohu krmit prase granulemi pro dokrm brojleru? Jake by bylo maso a sadlo?

Nejlepší odpověď
www

Pokud to bude krmivo pro brojlery všežravce, tak ano.
Krmivo pro drůbež však neobsahuje všechny látky, konkrétně pro prase potřebné.
Tedy míchat ano, samotné nikoliv.
Co se týče chuti a kvality masa/sádla, není nad to, když prase krmíš doma starým a osvědčeným způsobem našich předků, tedy bez granulí, přirozenou stravou !
Zkušenost

Další odpovědi
anonym

Krmivo pro dokrm už by nemělo obsahovat žádná léčiva, pouze šrot (+nějaké ´stopové´ prvky*) – takže praseti nijak vadit nebude – a pokud nemáš mangalicu (nebo podobnou specialitku), bude maso i sádlo běžné kvality.
___
*) zkontroluj si složení