Mohu Keplerovi tykat, i když jde o nespornou autoritu?

Nejlepší odpověď
Arne1

Nechci mluvit za Keplera, ale i já jsem z té starší generace. My jsme ještě zažili dobu, kdy kodex chování na Internetu byl, že si všichni tykají. Bohužel, pak přišli BFU a začali sem zavlékat podivné moresy z fyzického světa.

Další odpovědi
zjentek

Kde na to chodíš? Nejlepší je nikoho neznat. Pak nemůžeš nikoho ani posuzovat a máš svatej klid… íízy.

Kepler

Jakápak nesporná autorita? Tady si všichni tykáme bez ohledu na věk, jsme komunita. A je to rozpětí od dětských let až po 80níky, všechna čest! Vím jen o dvou osobách, které si přejí vykání, a sice annas a led. Je to jejich volba a já to respektuji.

jsemjá

Já mu tykám, tak v tom nevidím problém.

marci1

Na netu je zvykem vsem tykat, jelikoz pokud je web anonymni, je komunikace rychlejsi a prehlednejsi. Klido, pido mu tykej. Jeste ze nekdo nechce aby se mu onikalo. 🙂

anonym

Arne1: Smím se zeptat na význam BFU?

Arne1

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/BFU

anonym

Aha, díky.

anonym

Kepler: Pro mě jsi. Jsi mohykán webu, jsi étosem.

anonym

Mohykán ne, neznám tvůj druh. Ale posel životní náplně a smyslu.