petr77

Mohu K Tabletu připojit pevný internet ADSL

Lze propojit tablet pomocí kabelu s modemem a připojit se tak na pevný internet ADSL.
Jedná se o Tablet Navon Platinum 7" a mám modem ZyXel od Tmobile.

Nejlepší odpověď
ADSL

Tablet Navon Platinum 7 má technologii Wi-Fi, čili se připojíte k jakémukoli Wi-Fi přístupového bodu. Pokud máte ADSL modem ZyXel od T-Mobile předpokládám, že se jedná o model ZyXel Prestige 660HN-T3A viz. http://www.ad­sl.cz/produkty/t-mobile-internet-standard tak ten má Wi-Fi anténu, ke které se tabletem bez problému připojíte.