Avatar uživatele
Monie

Mohu jít ke gynekoložce, když mám menstruaci?

Mám velký problém. Menstruaci mám už asi měsíc (mám občas velké problémy s cyklem) a tak potřebuji nutně něco udělat. Když k ní půjdu, bude mi dělat prohlídku, nebo mi jen napíše nějaký prášky? Antikoncepci neberu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? iwrana před 4154 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

určitě tam zajdi, je to nebezpečné takto dlouho menstruovat – jistě najde řešení

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Určitě tam běžte, ona Vám poradí víc. nevím, jeslti Vám něco napíše nebo udělá rovnou prohlídku, každopádně ona ví, co by Vám tak mohlo být…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Samozřejmě, že ano! Gyynekolg tě vyšetří dle svého uvážení i pokud menstruuješ. Je to jeden z nejčastějších problémů, které gynekolog řeší. Neboj se jdi co nejdříve, pokud máš takové dlouhodobé potíže, už jsi u něj dávno měla být!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tazatelka

Menses není nic nespecifického, ale vyšetřit Vás doktor bude muset. Ale nebojte se, v těchto případech se vyšetřuje zvlášť citlivě a rychle. Ale nutné to je. Teprve potom, až doktor uzná, že vevnitř máte vše OK, bude uvažovat o hormonální léčbě. Pokud ovšem Vy sama budete souhlasit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Araxis

Na vyšetření v době menstruace se do ordinace na gynekologii nechodí.Pro vyzvednutí receptu či konzultace v době menstruace klidně ano.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek