Tříska

Mohu jet do Německa, Holandska a Francie jen s občankou, bez pasu?

Nejlepší odpověď
tom004

Unie,neunie,vždycky je lepší mít pas s sebou.

Další odpovědi
hanulka11

určitě můžete bez problémů

anonym

Ano. -iv-
Doplňuji:
Michale K., do zemi , kam pise Triska se jede pres Nemecko , ale i tak je to dobra odpoved.. az na to , ze kdyby vsichni zustali ve sve zemi , tak by jsme ani my Cesi nemeli turisty. 🙂 A ja osobne je nepotrebuji k zivotu , ale musime myslet i na ostatni zivnostniky a hotely… a pochlubme se nasi krasnou zemi. 🙂 -iv-

venkovan

Já bych do ciziny s tlustou ženskou, pokud bych nemusel nejel.
jak jsem psal u Řecka: jedině s občankou s hezkým pasem

Michal Kole

Sice jsou všechny státy členy EU, takže teoreticky by občanka měla stačit.

Musí mít strojově čtecí zónu.

Ale záleží přes jaké státy pojedete, zda na fotce v občance vypadáte stejně, může se naskytnou příležitost se podívat i do sousedního státu, který třeba v EU není, takže pas by mohl být vyžadován.

Pokud si pas nemůžete dovolit, tak necestujte do zahraničí, ale cestujte po České republice, taky máme krásná místa a podpoříte český turismus. Některá místa z žijí pouze s turistiky.

Inspirace např. www.toulavaka­mera.cz