rrihamirek1

Mohu jako provozovatel získat oprávněni k modré zóně v Praze?

Mohu jako provozovatel vozidla, které splacim vlastníkovi – fyzická nepodnikajici osoba, zřídit rezidentske parkování v modré zóně v Praze?

Odpovědi
Mc Merkurion

… ANO … bydlíš-li tam či podnikáš a prokázání právního vztahu k vozidlu (což určitě leasing, či co popisuješ bude) https://www.par­kujvklidu.cz/cs/par­kovani-pro-rezidenty/

autacek

Pokud tam máš trvalé bydliště, tak ano, od toho se to jmenuje rezidentské parkování.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

@autacek: není potřeba tam mít trvalé bydliště … stačí nemovitost vlastnit, či tam podnikat …

autacek

ptal se na rezidentské parkování, tak do toho nemotej podnikání

Mc Merkurion

… když nevíš vo co de, tak neodpovídej … rezidenti nejsou jen trvale bydlící, přečti si podmínky …

autacek

..komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí..

autacek

@McM https://www.par­kujvklidu.cz/cs/va­se-dotazy/#14534502­53933-f4e7f428-3922

Mc Merkurion

@autacek: nauč se číst: „To může být vydáno na základě trvalého pobytu v dané oblasti a prokázání právního vztahu k vozidlu, vlastnictví nemovitosti v dané oblasti nebo na základě sídla/provozovny v dané oblasti.“ … dotaz zněl na modré zóny … https://www.par­kujvklidu.cz/cs/par­kovani-pro-rezidenty/

autacek

@McM ptá se na _rezidentske parkování_ , nejdřív je třeba pochopit kdo je rezident, pak má smysl se bavit dál. S porozuměním psaného textu máš očividně problém.

Mc Merkurion

… ano … je to napsaný česky, snad jsi si to přečetl … nevím, jestli neumíš číst, nebo nechápeš … rezident tam NEMUSÍ bydlet, rezident je KDOKOLI, kdo tam bydlí, podniká, či vlastní nemovitost … sakra, polopatičtěji už to napsat nejde …