Maty16

Mohu hrát hokej v 16 letech?

Zdravím je mi 16 let a chtěl bych začít hrát hokej. Hokej jsem už kdysi hrál, ale z rodiných důvodů už nehraju. Hrál jsem asi když mi byly 4 roky. Bruslit umím celkem dobře. Ale chtěl bych být brankář.

Nejlepší odpověď
Drap

Hokej můžeš hrát v jakémkoli věku. Musíš se někde ale nabídnout.

Další odpovědi
mosoj

Hrát můžeš v kterémkoliv věku, ale v 16 začínat ? to o tebe nikdo ani neškrtne.
Navíc hokej je nákladná hra co do vybavení u brankáře ještě víc. Tlachat tady nemá cenu. Jdi se poptat někam do klubu. Také všimné bývá vysoké.

Kelt

Já nevím, ale jdi to zkusit do místního oddílu. Tam se na tebe podívají. A věk není rozhodující. Možná tě vyberou, možná ne. Když nepůjdeš nikam, tak se budeš trápit.

Nela56

A proč bys nemohl ? :)

kelley

Můžeš. Povoluji ti to 🙂