Avatar uživatele
Kelt

Mohu fandit jednomu týmu a sedět na místě vyhrazené druhému týmu třeba ve fotbale?

Týká se to zápasu Maďarsko – Slovensko
https://www.spor­t.cz/fotbal/e­uro2020/clanek/1141084-zrada-v-budapesti-cast-slovenskeho-sektoru-fandila-madarum.html#ar­ticle-artcl
kdy část Slováků maďarské národnosti seděla mezi Slováky, ale fandila Maďarům.
Já jsem toto udělal dvakrát, kdy jsem seděl mezi Čechy a fandil hostům, kteří seděli vedle mne . Někteří se tomu divili, ale protože jsem se neprojevoval, tak se nic nedělo. V obou případech jsme vyhráli, jako Češi. A ptali se mne, jak se mi líbí výkon našich. Já jsem řekl, že našim nefandím, že jsem se šel podívat na soupeře. Taky se divili. To bylo před 12 lety, dnes bych se k tomu nevyjadřoval, protože mi roky ubrali na síle a přidali na váze, a druhá věc je zvýšená agresivita fanoušků.
No ale zpět k tomu článku – Slováci a Maďaři ti jsou trochu temperamentnější než Češi, tak se nedivím, že policie musela zasahovat. Bohužel někdy může fandící divák díky jiným „fanouškům“ na to doplatit. To jen komentář. Děkuji za možné názory.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 1688 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

V dnešní době by se už asi jednalo „o život“. Jsem takový slaboch, že tričko s nápisem mého miláčka-fotbalového klubu si na zápas nevezmu. Ale jinak ho v našem městě hrdě nosím a doufám, že nepotkám ostrého „chuligána“,fandu jiného klubu, který by mi asi vysvětlil, že fandím špatně. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Teoreticky to možné je, ovšem v praxi by člověk
pravděpodobně „narazil“ na fanoušky druhého týmu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

No, v dnešní době to rozumné moc není. Já jsem na Spartě jednou fandil Baníku a při šarvátkách po zápase jsem přišel o podstatnou část knoflíků a to jsem ještě dopadl dobře. A to bylo prosím v 70. letech!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Asi záleží na konkrétních týmech. Fanoušci některých jsou známí tím, že se jdou jen porvat, jiní jsou myslím v pohodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=-zAlsRhizVQ

Stačí zajít na derby pražských „S“, vlézt do sparťanského kotle a začít řvát „Slááááviéééé!“ Pokud si předem sjednáš DOBROU životní pojistku, nelze vyloučit, že rodina bude mít VELKOU radost! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Sport