Georgo2010

Mohu dobropisovat dobropis?

Odpovědi
baghira

Můžeš ho stornovat (což je ve výsledku totéž, jenom se to jinak jmenuje).

Jambalaya

Dnes již se dle zákona neříká dobropis a vrubopis, ale „opravný daňový doklad“. Opravný daňový doklad může být jak směrem dolů tak i nahoru. Takže můžete, je to stále oprava původního dokladu.

Ještě doplňuji, nebude to oprava dobropisu nýbrž původního dokladu.