Danča84

Mohu do myčky aut – takové s těmi otočnými kartáči – i teď na podzim?

Manžel tvrdí že zateče voda do zámků, ty nestačí do zimy vyschnout a zamrznou. Jindy zase, že se tam poničí stěrače. Je to pravda, nebo jen nechce abych tam jezdila? Zkusila bych to jen jednou, hrozně mě zajímá jak to vypadá když sedím v autě a jezdí po něm ty kartáče:-D V sobotu jedem na svatbu, a to je dobrá příležitost, aby jsme nedělali v koloně ostudu;-) Děkuji.

Nejlepší odpověď
Deli

Dančo, jezdím s auty do myčky už celé roky a celoročně. Vynechám pouze když mrzne, protože auto negarážuji a vlhkost by zamrzla v těsnění kolem dveří a všude jinde a poškodila je. Klidně jeď, kam voda zateče, během jednoho dne vše vyschne, do zimy můžeš umývat a umývat ještě mnohokrát.

Další odpovědi
anonym

Do myčky jezdím celoročně a to i v mrazech, pouze ošetřím pryřové těsnění u dveří glycerinovým přípravkem a s sebou nosím v zavazadle rozmrazovač zámků a to i když nejedu z myčky. Na prvním ujetém km si dávám pozor při brždění, ale to i v létě. Myčka je pohodlná, rychlá,ekologicky přjatelnější než domácké mytí a řekla bych, že i levnější. Postoj tvého manžela nechápu, buďto pramení z neznalosti nebo z nedůvěry k tvým řidičským schopnostem ( bacha na anténu a zrcátka :D) nebo se mu vyplatí nechat auto umývat tebe. Já bych stávkovala !!!

Děda Louda

Na tvém místě bych snoubence manželovým jménem přiměl k rozhodnutí počkat se svatbou do jara.

mosoj

Je to možný ? 67 let po válce !

hanulka11

to tedy nechápu- já jezdím běžně a nenapadlo mě to co píšeš- spíš se bojí jestli to zvládneš :D:D:D

anonym

Danco, tak nechte manzela pred tou svatbou to auto vypulirovat samotneho.
Uvidite, ze v tom pripade by Vas hnal do mycky i v minus 20. !
A nebo : ja bych snad vymenila i manzela. :)

  • iv-

Deli

  • iv-, přesně jste trefila hřebíček na hlavičku. Manžel je zřejmě trochu diktátor, co? 🙂

anonym

:)