o2379cz

Mohu dát na YouTube/insta sestříhané momenty zápasů Premier league ligy mistrů s původním komentářem (bez účelu zisku)?

(mnou vytvořený sestřih) nezpeněžněný protože jsem si všiml že tam lidé sestřihy dávají ale většinou Arabové nebo Rusové

Odpovědi
Edison

Ne. Autorská práva. Podstatné není to, kolik si vyděláš, ale jakou škodu způsobíš. A buď si jist, že právníci dotčených společností v tomhle chodit uměj.

anonym

Ne. Proč máš vůbec tu potřebu parazitovat na cizí práci ? Stříhej vlastní tvorbu 🙂 Na co ti je chlubit se cizím peřím ?

Že podle tvých slov není účelem osobní zisk není vůbec podstatné, stejně byla chybná i argumentace Robina Hooda, když svou loupežnou činnost považoval za ospravedlněnou tím, že nekradl pro sebe 🙂 … Ostatně i kdybys neměl zisk finanční patrně to děláš pro to abys nabíral fanoušky, a to tak jako tak zisk, protože s rostoucím počtem fanoušků roste poptávka po budoucí reklamně kterou bys chtěl do svých youtube videí v budoucnu jistě vkládat a vydělávat na ní. I zisk fanoušků je zisk, a pokud si je nabyl tím, že si jen prezentoval cizí dílo bez oprávnění, je to jistě špatně.

elkon

Ne, doženou tě a nedoplatíš se. Od toho jsou profíci, na ty tvé hračičky stejně nikdo nečeká.