Ganymede

Mohu darovat krev/kostní dřeň, i když užívám léky na psychiku?

Dobrý den, je mi 15 a vím, že dárcem mohu být od 18 a zajímá mě pokud do té doby budu brát prášky (na OCD a úzkostné poruchy) jestli budu moct darovat krev atp. Chtěla bych, ale nevím jestli díky tomu to bude problém.
Děkuji za odpovědi :)
Přeji hezký zbytek dne.

Odpovědi
gecco

Kvůli úzkostem (atp.) problém nebude – ty se krví nepřenáší…
😉
Problém by mohl být s těmi prášky – ale to ti nejlíp řekne tvůj ošetřující lékař.