fortin

Mohu dále od vás očekávat správné odpovědi, nebo musím číst něco navíc co mě nezajímá?

Mnoho lidí víc ví.

Nejlepší odpověď
anonym

Jsi evidentně nadřazený zdejšímu tupému stádu.
Jediná rada,samozřejmě ubohá – běž a vyhledej společnost sobě rovných.Myslí,že ti dojde,kde bys jí tak asi mohl najít.
Doplňuji:
Vidím,že jsem ve slově „myslím“ vynechal „m“.
Ale přišel jsem z práce a otázka mě dojala.

Další odpovědi
quentos

má to být otázka, nebo provokace?

Jsme lidi, a ne stroje na správné odpovědi. Nikdo ti nevidí do hlavy, co vlastně chceš. Jestli si podané informace nedokážeš probrat a vytřídit, je to tvůj problém. Koneckonců si ty odpovědi můžeš taky jít hledat sám.

Bumbes

Otázka mne vůbec nepřekvapila, když je od člověka, který je schopen se v profilu prezentovat tímto textem:
„O mně
AA@stream.cz Jinak jsem pirate of D1. Čím víc hoven do mě házíte, tím víc věřím, že je jíte.“

anonym

Jak by měla vypadat správná odpověď na takovou „řečnickou otázku“ ? 🙂

… jen mi prosimtě netvrď, že opravdu očekáváš upřímnou omluvu za to, že si byl nucen odpovědi číst. Protože to tak na první pohled působí a působí to hodně blbě 🙂

Miroslavst

Pokud položíš otázku, určitě se někdo najde, kdo odpoví.

Michal

Mýlit se je lidské!A někdo se potřebuje povídáním okolo k odpovědi nějak dostat.Nejsme na akademické půdě.Připadá mi ta otázka velmi jedovatá?!

ivera45

Já jsem tady velice spokojená s lidmi . kteří se snaží poradit a pomoc a myslím si že je to užitečné

led

bubča má úplnú pravdu. Len drobnú opravu:
Mysli a dojde ti, kde bys jí tak asi mohl najít – Bohnice.
Aj v tých „nezaujímavých“ odpovediach býva veľa pravdy a skúseností…

ReHu

Jak správně je položená otázka, tak správnou můžeš čekat odpověď.

fortin

Tuto otázku jsem napsal poté, co jsem četl odpovědi na „Problém excel“. Rady nové instalace apod je hádání nebo věštba.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/problem-excel

kropitko

fortine souhlasím s ostatníma a jen bych chtěla napsat,že nemusíte číst to co nechcete,nikdo Vás přeci nenutí,,,nebo snad ano?? A jinak odpovědi můžete nadále očekávat a jestli budou správné,na to Vám nikdo správně neodpoví.

annas

Fortine, Vy sám občas píšete rozsáhlé „romány“. Uvědomujete si to vůbec? Po nás chcete věcnou odpověď, samozřejmě správnou.