zjentek

Mohu být v davu vystrojen respirátorem FFP3, pokud jsem testy schopen prokázat, že jsem doposud nebyl nakažen covidem?

Odpovědi
Edison

Jako že by sis potvrzení nalepil na čelo?? Zjentku, pkud všici budou mít roušky, je naprosto zbytečné mít respik, bo vzduch bude kapénkoprostý. Z toho důvodu je pak mnohem efektivnější nosit roušku. U lidí, co o tom něco málo vědí bys byl spíše za exosta a třeba já bych se ti vyhnul obloukem nejméně 5m. Těm s rouškou tak 2m. 😁

elkon

V davu nemáš co pohledávat, to ti ještě nedošlo?

zjentek

Elkon v davu v Lidlu na Prajzké. My máme na nákup jen vymezený, kratičký čas a tak se do Lidla díky loktům NARVEM v jednu chvíli všeci a musíme se chovat podobně jako kobylky, když chcem doma žrát, bo na nás NIKDO NEPOČKÁ! A kdo je pomalý, má smůlu ty necito. Zlý, zlý člověk jsi… neporadíš nic… nic.

zjentek

…Se ptám, bo nikdo není zvědavý a netěší se, až ho spoluovčani ubijí nákupními vůzky!!!

zjentek

Jen si covida podceňujte, mně je to jedno!