teduna

Mohu být těhotná po sobě jdoucím opakovaném pohlavním styku?

Doplňuji původní otázku.

Mohu být těhotná, když ho do mě dal ještě potom, co jsme měli pohlavní styk?

Nejlepší odpověď
iceT

Moheš, copak nevíš, že stačí kapka, a už to capká?

Další odpovědi
ahold

Hlavně že byl vstyk. 🙂 🙂

anonym

Ano, můžeš. Manželka po několika opakovaný pohlavních stycích dvakrát otěhotněla!

anonym

Určitě ne, děti přece nosí Ježíšek. Nebo něco podobného.

To si děláš legraci?

ahold

V té původní otázce bylo slovo VSTYK. Proto ta moje reakce. 🙂

Mc Merkurion

--- nějak se nám změnil smysl otázky: dát po styku a opakovaný (třeba několikrát) velmi výrazně mění smysl > na Admin2

annas

Okopíruji plvodní otázku, aby bylo vidět i původní dotza.
Někdy se stane, že každý jinak pochopí.

Admin2

Děkuji za opravu.

Omlouvám se, uvědomila jsem si až dodatečně, že jsem změnila smysl dotazu.

Z původní formulace je vidět, že není dívka zkušená, zřejmě bude mladá, neuvedla bližší informace.

Tudíž třeba odpovědi, že může otěhotnět nejen po sobě jdoucím, ale i opakovaném nechráněném styku, ji zavede ke gynekologovi atd.

Mc Merkurion

chybovat je lidské,od toho zde jsou rejpalové,jako já,aby na to upozornily…

Admin2

Slušná forma nevadí. Beru.

Zjišťuji i po krátké době upravování, že někdy „zlidštit“ dotaz není snadné.

briketka10

Přesněéé :((