Svetlanka

Mohu být těhotná?

Dobrý den, užívám od 15 let HA, nyní Yadine. Kvůli dovolené jsem vynechala 7 denní pauzu a začala s novým platíčkem. Po pár dnech jsme se s přítelem milovali-nechráněně, udělal se do mě a já si na prášek toho dne vzpomněla až večer, tudíž až po sexu. Další den jsem si prášek zapomněla vzít úplně a následující den vzala dva. Je tady riziko otěhotnění, když byl sex v jakoby v 7 denní pauze a v 1. týdnu? Bylo to hloupé zapomenout, bohužel se to stává. :( Děkuji za odpověď.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Ano

Ano, ale prakticky je to téměř nemožné. Po natu se to dá ale obtížně opdhadnout.Přes­nější informace získáš u svého gynekologa.

Další odpovědi
hanulka11

Ano

ano i ne …na to ti odpoví pouze lékař a ne ti co se mohou domnívat, tak jako to nevíš ty

lenisek01234

Ano

BandiOl

Ano

U většiny současných HA platí: pokud vynecháte i jednou můžete otěhotnět. Doporučuji zakoupit si těhotenský test – pro jistotu (a lepší spaní), pak návštěvu Vašeho gynekologa. Čím dřív.