auluk

Mohou způsobit potíže stehy které jsou v ráně déle než 1 měsíc?

Byla jsem na operaci a stehy mám v ráně déle než měsíc může to způsobit při vyndavání komplikace?

Nejlepší odpověď
badisko

spise ne mam zkusenost ze cizi telesa se bud sama po case bezbolestne nekdy velice bolestne vylouci z tela ven…a pokud jsi po operaci (nevime ceho)..tak na nektere druhy siti se pouzivaji stehy ktere se po case pospusti…maximalne mohou stehy zarust… ale to se nestava doktori nejsou volove a pokud ti je tam nechavaj vi proc …ikdyz mesic je sakra dlouha doba…

Další odpovědi
www

Samovstřebávací se nevytahují. Ty ostatní měly být už venku. Jestliže ale nehnisají ap., neměl by být při odstraňování žádný problém.

ReHu

Některé stehy se provádějí vstřebatelnými nitěmi, některé stehy se vytahují. Doba, za jak dlouho je různá. Podle toho, které místo je šité, jak se rána hojí atd.

Esterka1

Úplně klidně si ten steh vytáhni sama,není to žádný problém.Nastřihni a pinzetou potáhni.Nebolí to,neboj.