agentpv

Mohou v lékárně odmítnout reklamaci bezkontaktního teploměru s tím, že nejsou běžný obchod?

žena koupila bezkontaktní teploměr – podle mně generátor náhodných čísel (rozdíl oproti normálnímu teploměru až o 2 stupně). A když ho reklamovala tek ji řekli že prý to nelze, že lékárna není běžný obchod. Jak se proti tomuto bránit? Díky.

Nejlepší odpověď
Nassin

To je hloupost, že takto ženu odmítli. Šel bych za svým cílem. Možná ti pomůže:

Zdroj: https://www.re­klamovat.cz/?gclid=C­j0KCQjwytOEBhD5A­RIsANnRjVipJ9tJRO2uP­kNLLF-okHYEF5sVyxDMhxmp8A­AoD5LZCt-1xNGlqbYaAoYrE­ALw_wcB

Další odpovědi
xiperio

Nemůžou. Je to běžný obchod.

Ametyst

Tak lékárny jsou v době covidu nad zákonem? To sotva projde. Chtěla bych mluvit s vedoucím a vidět napsáno černé na bílém, co mi tvrdí.

Dochy

Teploměr? Blbost. Prodávaj běžné zboží tak s běžnou zárukou. Chtěl bych to vyjádření písemně od vedoucího.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.