rytmaus

Mohou učitelé na sportovním kurzu požīvat alkohol?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Ve volném čase ano, proč by ne? Pokud mají na starost žáky, tak si musí službu nějak rozdělit, ti co mají volno, mohou klidně alkohol pít, musí však na jejich službu nastoupit střízlivý.

Další odpovědi
anonym

Poprvé jsem viděla opilýho člověka na letním táboře, asi ve štvrtý třídě, nevěděla jsem, co mu je, ty chytřejší děti mi to vysvětlili, mě pořád vrtalo v hlavě, proč tam jsou ty dospěláci během dne tak nervozní, až za dýl mi došlo, že to jsou ty poopiční stavy, bolela je hlavička …takže se to dělá i teď? Nevím, neměli by tam pít, děcka vážně nemusí vidět a slyšet úplně všechno

anonym

Pokud jsou plnoletí a „neslouží“, co je komu po tom?

01Ricco

Pokud se starají o nezletilce ne. Jinak viz zzzzz. Co já vím vždy se na takových a podobných kurzech požívalo, žáci i učitelé. A dle mého názoru, se i nadále požívat bude.

novaky

Mohou, ale my ne. A je to vod nich pěkně hnusný