kratagott

Mohou spolucestující pobývat za jízdy v přívěsu (karavanu), i když jsou na sedadle s bezpečnostní­mi pásy?

Nejlepší odpověď
Lamalam

V ČR nikoliv, jak je tomu v cizině nevím.

Další odpovědi
led

Môže len v prípade, že to má karavan, príves v technickom preukaze a súčasne to neodporuje miestnym zákonom o cestnej doprave

Emefej

Ne!

Jiří Bohumil

V přívěsu ne.

led

Pokiaľ chcete skutočne správnu odpoveď v zmysle zákonov ČR musíte v otázke definovať, lokalitu, štát, zjavne máte na mysli ČR pre ktorý otázka platí.
V opačnom prípade aj odpoveď Ano, je pravdivá, pretože jestvujú na svete štáty, ktoré vozenie sa v prívesoch priamo nezakazujú.