Svobodny

Mohou spolu malé děti souložit?

Nejlepší odpověď
Rokio

Pokud je oběma pod 15 let, není to trestné (nikdo z nich nebude trestně odpovědný), ale není to morální a správné.

Možná rodiče budou hnáni k zodpovědnosti.

Další odpovědi
dubraro

Jak malé?
10-letá holka a 13-letý kluk by toho fyzicky byli schopni.

Kelt

Malé děti nejsou fyzicky přizpůsobeni k provádění soulože.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Daidal

Kelt, jakto? Teoreticky, pokud by je to napadalo nebo se k „tomu“ nějak dostali, tak to můžou provádět i hodně malé děti. „Výbavu“ na to mají a vše, co je k tomu třeba. Ke stopření taky dochází a nic víc vlastně není třeba. Oni jen nemají sexuální uvědomění, ve smyslu, že je ještě zcela neovládá pohlavní pud a klukům se netvoří sperma ani spermie (myslím), takže nemohou mít děti a nemají motivaci (touhu, pud, přitažlivost) k samotnému aktu… ale provést ho mohou.
Tazatel, ale nejspíš narážel na děti nad 10/11 let, kterým je pod 15. A ty dokonce často sex mají… -,–

Kelt

Pro Daidal.
Je dokonce známo, že nejmladší matka na světě měla méně než 10 let, kdy porodila, ale neví se, kdo byl otec dítěte. Stalo se to někdy ve 30. letech někde ve Mexiku nebo zemi poblíže. A je možné, že v určitém etniku mají takto staří lidé větší sexuální zkušenosti než jejich vrstevníci.

Daidal

Jj, to jsem slyšel a takových případů bylo víc… myslím, že jí bylo 5.