Cass

Mohou sny vyjadřovat budoucnost?

několikrát se mi stalo, že to, co se mi zdálo se po nějaké době opravdu stalo… myslíte, že to byla jen náhoda, nebo sny opravdu mohou předpovídat budoucnost?

Nejlepší odpověď
BEAES

Ano mohou a také nás většinou na něco uporozňují, říká se, že sny nám sesílají Andělé.

Další odpovědi
Miroslavst

Tak to jsem teda zvědavý, zda se mi mé sny vyplní. Sen je přebírání informací v mozku dle vědeckého zjištění, ale bůh ví?

hanulka11

Taky tomu věřím.