ptáč

Mohou si za to alkoholici sami?

Vyprávěl mi jeden člověk, že do domu, který sousedí s domem jeho kamaráda, se nastěhoval islamista. Seděl s manželkou na zahradě při lahvince vína. Večer zvonek a „milý“ vyznavač mírumilovné víry za dveřmi: „Ještě jednou bude tvá žena na zahradě chlastat alkohol, uříznu jí hlavu!“ Přiznám se, že říci to mně, zdravý by neodešel, odešel-li by vůbec!
Pro všech 9 hnidopichů, přidávám link http://www.par­lamentnilisty­.cz/arena/roz­hovory/Priste­hoval-se-muslim-a-hned-chtel-sousedce-uriznout-hlavu-protoze-chlasta-Toto-se-podle-senatora-Doubravy-jiz-u-nas-deje-A-kdyz-se-zeptal-premiera-385724

Nejlepší odpověď
ten který je

Ale no tak.DDD
http://www.par­lamentnilisty­.cz/arena/roz­hovory/Priste­hoval-se-muslim-a-hned-chtel-sousedce-uriznout-hlavu-protoze-chlasta-Toto-se-podle-senatora-Doubravy-jiz-u-nas-deje-A-kdyz-se-zeptal-premiera-385724

Další odpovědi
gecco

JPP???
http://budejo­vice.idnes.cz/za-smysleny-status-o-migrantech-vrazdici-zvirata-hrozi-zene-vezeni-11w-/budejovice-zpravy.aspx?c=A150721­_112547_budejo­vice-zpravy_mbe#ut­m_source=sph.id­nes&utm_medium=richtex­t&utm_content=cla­nek-box
___________________
Ty jsi senátor Kubera???
😁
Parlamentní listy jsou podobně důvěryhodné, jako JPP – naprosto čirý bulvár.
Pokud tomu věříš, pravděpodobně věříš i zaručeným zprávám v Blesku a podobných sajrajtech, ne?
😁

Lamalam

Za to alkoholici opravdu nemůžou, že to vyprávěl tobě a naprosto stejnými slovy také senátorovi Doubravovi.

JájsemRaibek

Nabídl bych manželce zda nechce nalít ještě jednu skleničku :DDD

briketka10

Za co si tedy mohou alkoholici sami,
když Ti jeden člověk vyprávěl něco o
sousedovi.

Drap

Tvůj dotaz je blábol. Těžko lze pochopit na co se ptáš. Zkus si nejprve vše ujasnit sám a až potom se ptej na konkretní věc.

anonym

Říkal mi jeden islamista žijící u nás , že normálně pije alkohol a , že je napůl šiíta a napůl sunita,tak nevím,buď byl dotyčný cizinec vážně nemocný pošuk zralý na kriminál nebo sousedka dělala ožralá bordel (pouštěla nahlas muziku,řechtala se jako milka,atd.) těžko posoudit.

ReHu

Nechápu dotaz s následujícím textem.
Jaká je souvislost mezi alkoholikem a islámistou?

arygnoc

ja neviem, čomu sa divíte.
veď preto predsa prichádzajú – rezať hlavy.

😉

lexx

vyhrůžka, svědek, trestní oznámení