Avatar uživatele
jirka F

Mohou se stát Odpovedi.cz nástrojem informátorů a různých spiknutí, nebo i proti tomuto je tento server chráněn?

Kolikrát mám obavy klikat na nedůvěryhodné nicky, které se tady někdy objevují, nemají tyto rychlostní nicky informátorský nebo spiklenecký charakter? Nebo jsou to zbytečné starosti?

zdroj obrázku: Pixabay

Zajímavá 0 před 1521 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ano, mohou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Jak už bylo mnohokrát napsáno, nejhorší smrt je z vyděšení. Nemluvě o tom, že co jednou někam na net kdokoli napíše, při různé úrovni snahy, snad ani ne umění, si to můlže přečíst, takže největším rizikem jsou uživatelé sami. Např. to, jak se tu furth někdo chlubí svými majetky a úspěchy… Jak jsem psal… to není zrovna moudré a bezpečné chování na veřejných serverech. Máš představu, kolik bytů jen podle uživateli zveřejněných informací na FB by se dalo „udělat“?

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hapiky

Zrovna moc otázce nerozumím, ale všeobecně lze zneužít vše. Čert nikdy nespí.
Jen doufám, že tu nemáme nové imperialistické záškodníky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Jestli přímo nástrojem informátorů a různých spiknutí, to nevím, ale jako zdroj informací pro různé „čučkaře“ zcela nepochybně. Soc. sítě vůbec jsou pro ně božím požehnáním. Občas dostávám hlášky: „Poskytovatel internetového přípojení o vás sbírá informace…“, atp. Zrovna nedávno zde na Odpovědích jsem dostal upozornění, že „… zabránil otisku vašeho prohlížeče.“ Takže o našem sledování nemůže být pochyb. Jaké to bude mít pro některé z nás v budoucnosti důsledky se lze jen domýšlet. Dál bych tuhle myšlenku nerad rozvíjel, ale zbytečné starosti to rozhodně nejsou. Kdo chce, může se tomu zasmát.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek