annas

Mohou se stát mobilní telefony pro některé majitele prokletím či požehnáním?

Dokážou ovlivnit osobní vztah nejen v pozitivním, nýbrž i v negativním slova smyslu? V kterých případech?

Nejlepší odpověď
fcoop

Samozřejmě,že mohou.

Zvoní mobil v posilovně, zvedne jej funící muž: „Prosím.“ „Ahoj miláčku, jseš v posilovně?“ ptá se žena. „Ano jsem, co potřebuješ“ odpoví muž otráveným hlasem. „Tak to je fajn. Já jsem ti jen chtěla říct, že ten kožich jak stál 150 tisíc, tak ho slevili na 80. Že si ho můžu koupit?“ Škemrá žena. „Ale jo.“ „Ty jsi hodný. A víš jak jsme chtěli jet na ty Seychely a zdálo se nám to za půl milionu drahé? Tak oni to slevili jen na 400 tisíc. Co říkáš, nemám to vzít?“ „Dobře, ale jen s plnou penzí,“ zamumlá muž. „Jo to já zařídím. A když máš takovou dobrou náladu, tak stojím zrovna před autosalonem Mercedesu a víš jak jsme se dívali na ten za 3 miliony, tak si představ, že oni ho slevili na dva miliony. Nemám ho rovnou zaplatit?“ „Ale jo, ale jen stříbrnou metalízu,“ řekne muž docela otráveně. „Jo, jo, oni to zrovna ve stříbrné mají. Tak to je super, ty jsi dnes tak zlatý! Tak čau,“ zaševelí sladkým hláskem žena a položí mobil. Muž v posilovně také a se zvednutým telefonem nad hlavou zakřičí: „Chlapi, nevíte čí je to mobil?“

Další odpovědi
anonym

MT jsou někdy příčinou rozvodu.je dost případu,kdy konkrétní osoba nevymazala SMS nebo kontakt(milenec-ka) :_D
Doplňuji:
I požehnáním,sa­mozřejmě. SMS od dcery: Gratuluji dědo a babi,máte vnuka. 🙂

Damiana

Jistě, že ano. Nejeden záletník by mohl vyprávět o tom, co se stalo, když mu zákonitá polovice mobil „prolustrovala“.
Na druhou stranu, nebýt mobilu by jistě bylo o mnoho méně zachráněných životů, protože jako „první pomoc“ je nenahraditelný.

Drap

Mohou, obojí je možné. Osobní vztah dokážeš ovlivnit logockým myšlením. Telefon, i mobilní, je stále jen věc, která by měla sloužit nám, a je jen na nás, aby jsme se nestali služebníky mobilu.

zzzzz

Prokletím je to určitě pro toho, co nedokáže mobil vypnout.
Doplňuji:
Věci mají sloužit nám, ne my jim.