Tereza1999

Mohou se nezletilí ubytovat v kempu?

Chtěla bych se zeptat, zda někdo neví, jestli by byl nějaký problém, kdyby se nezletilí (15 let) chtěli ubytovat třeba v kempu… Předem děkuji

Odpovědi
Malvína

To záleží asi na pravidlech jednotlivých kempů a na domluvě s rodiči.

Drap

Ve většině zařízeních s tím žádný problém neni. Předložíš občanku a je vystaráno.

Michálek1245

Dobrý den, obecně vzato záleží na nějaké domluvě s majitelem kempu a jeho pravidlech. Z hlediska zákona není kempování omezené věkem. Ale samozřejmě nikdo se nemůže zlobit na majitele a provozovatele kempu, když zjistí na občance, že je ti teprve patnáct a prostě tě dál nepustí bez souhlasu rodičů. :) Nechce si za tebe prostě vzít tu odpovědnost.