Eloška

Mohou se lidé samovolně vznítit?

Nejlepší odpověď
annas

Podobná otázka na stránce Doktorka.cz

Může se člověk samovolně vznítit?

Jsou známy případy, kdy bylo nalezeno uhořelé tělo a nábytek či jiné vybavení bytu nebylo ohněm zasaženo. Vědci mají za to, že člověk se může od něčeho, třeba cigarety, vznítit a lidský tuk pak oheň dál zásobuje palivem.

Zdroj: http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:Rg5L1G5-2hoJ:zdravi.dok­torka.cz/prav­dive-a-nepravdive-myty-o-zdravi/+Mohou­+se+lid%C3%A9+sa­movoln%C4%9B+vzn%­C3%ADtit%3F&cd=1&­hl=cs&ct=clnk&gl=cz

Další odpovědi
Pepexxx

Ano možné to je.Skuste si třeba sehnat časopis Enigma Special a tam tom bylo všechno

anonym

Vypadá to,že to existuje.Bez ironie.
Obdobná záhada – kulový blesk.