Mohou rovnátka nosit i dospělí?

Doplňuji:
Děkuju moc, já právě nevěděla jestli to jde i v dospělosti, aby se ty zuby zpravili. Protože já je mám dost křivé, ale my ted na rovnátka nemáme, takže bych si třeba dala rovnátka až budu dospělá.

Nejlepší odpověď
marci1

Samozřejmě. Mohou je nosit děti i dospělí. A dospělí je v současnosti nosí dost často. Konečně se více lidí zajímá o svůj chrup.:-)