zjentek

Mohou mne i přes to všechno proti mé vůli kopíchat?

Řekněme, čistě hypoteticky, že bude zavedeno povinné očkování proti lockdownu (a oni to nakonec stejně zavedou, na to vezmu jed). A bude podmíněno odnětím svobody. Čili mně bude svoboda odňata, to je mně jasný už teď, na to netřeba vysokou. Takže coby neočko půjdu za katr, mezi ostatní charakterově zle profilované, to dá rozum. Ok. Ale nemohou mne cestou a ani později na místě opíchat, že ne? To by totiž to mé věznění jaksi postrádalo smysl, že jo? Nebo mne snad mohou opíchat a ten trest, to bručení, ten bude už jen jako takovou třešničkou za drzost? Za to, že se bez váhání a s propnutou hrudí stavím těm opravdovým sfinským zbabělým sráčům, co si jinak stříknou do spoďárů po jednom políčku od manželky?
Co myslíte vy? Bude mně kdekoli na této mé budoucí strastiplné pouti moci kdokoli kopíchat? (Kovidové píchání.)

Ad Ježíš Elkon Pepa25: Když jsem psal o tom, na co vezmu jed, myslel jsem tím že ČRdel jistojistě převezme RAKOUSKÝ MODEL! (Pokud vejde v platnost.) Bo k čemu cokoli vymýšlet, když vyvinutější/roz­vinutější to přece dávno vymysleli, že? nebo jste tak slepí? No já se s vámi rozhodně nemíním přít, pánové, neboť výsledky smýšlení vlády ČRdele se záhy dostaví samy a pak si sami uvědomte, o čem že to s vámi zjentek jednal dávno před tím. děkuji vám.

Btw, ani jeden z vás otázku nepochopil ale všichni jste hrdinně přispěchali se stejnou odpovědí. Což se na serveru cení, čili nic proti vám jedovatým (kopíchaným).

Někdy stačí číst: „Od 1. února začne v Rakousku platit povinnost očkování proti covidu-19 pro všechny obyvatele. Po jednání s hejtmany to oznámil kancléř Alexander Schallenberg. Nenaočkovaným hrozí odnětí svobody. Očkování třetí dávkou bude možné už po čtyřech měsících“>>>http­s://www.novin­ky.cz/zahranic­ni/clanek/v-rakousku-bude-ockovani-proti-covidu-povinne-40378479 …,víme? (;

Nejlepší odpověď
Pepa25

Hezky nám tu ta blbost kvete 🙂 Povinná očkování tu máme několik desítek let, ale nikdy nikdo kvůli očkování do vězení nešel. Ono totiž i na nejzatvrzelejší matky stačí, že bez očkování má dítě řadu omezení. No a na ty starší platí pokuty: odmítnutí očkování samozřejmě není trestný čin (i když by různí zjentekové možná rádi hrdinsky šli na hranici za Husem), ale obyčejný přestupek podle § 92k zákona o ochraně veřejného zdraví s pokutou 10 tisíc Kč.

Další odpovědi
Emefej

Ano, slyšel jsem o případech, kdy někoho ve vězení proti jeho vůli opíchali.

aliendrone

No asi takhle. Rozhodně ti nic nezaručím ohledně toho, že „nemohou mne cestou a ani později na místě opíchat“. To víš, upadne ti ve sprchách mejdlíčko… ;) :D :D

A pokud jde o kopíchání, inu… V roce 1990 jsem si myslel, že tyhle věci jsou už u nás navždy mimo hru NEBO se alespoň se já SICHR něčeho takového již nedožiju. No vidíš, DNES bych za to nedal ani zlámanou grešli. Tomu tedy říkám „pokrok“. :(

elkon

Jak málo stačí k „dětské radosti“. Běžně máme různé zájmy a hobby. Jsou ale jedinci, kteří mají jediný zájem: Covid 19. A jsou tím posedlí, že nevidí vpravo, ani vlevo, jen ta stejná „písnička“. Jako kolovrátek. Bylo popsáno mnoho stránek (tím myslím těch relevantních), ale zdá se, že to je stále málo.
Dodám, že otázku jsem pochopil, ale ty jsi nepochopil reakce, ve své posedlosti Covidem, který všem „leze krkem“, jen ty se v tom vyžíváš. To už zavání patologickou poruchou.

JežíšKristus

Stejně jako u jiných povinných očkování.

GM

Vejde se ti do hlavy ještě něco jiného, kromě kovidu a očkování?

aliendrone

Tvrzení Pepy25 o povinném očkování je sice striktně pravdivé, ale…
Tohle se už rozebíralo TOLIKRÁT (i zde), že mě nepřekvapuje že s tím příšel. O5 se bude dovolávat „faktů vládních odborníků“ (jejichž tvrzení se již ukázala jako hloupé nesmylsy v lepším případě, v horším šlo o úmyslné LŽI), o5 chce resetovat vše minulé a začít mlžit od začátku s čistým štítem, dokud se odpůrci těhle současných cochcárenských pitomosti neunaví… Klasika. :(

O to ale vůbec již nejde, ti kdo to sledovali už ví svoje. Jde o něco JINÉHO! OPATRNĚ lidi, o5 vám tu Pepa25 tvrdí něco, co NENÍ zase TAK jednoduché. Já sice nwm jak je to přesně ohledně paragrafů, ale…
Pokud je vyhlášen nějaký ten „nouzový stav“, tak se to nejspíš NEOBEJDE „jen tak s pokutou“!

Nebo si už nepamatujeto toho borce, který za krádež 3 (nebo 4 HOUSEK) vyfasoval 2 ROKY (!!!) nepodmíněně? Byly toho svého času „plné noviny“. Jinak šlo též o přestupek, ale NIKOLIV pokud je vyhlášen nouzový stav!! Tohle si pořádně prověřte a Pepovi25 ve vlastním zájmu nenaběhněte na lopatu! :(

Pepa25

Tak znovu a polopaticky: zjentek tu začal fabulovat, že ho násilím naočkují nebo zavřou do vězení a tam naočkujou. Na to jsem mu napsal, že podle zákona je splnění povinnosti povinné očkování přestupek, ze který je možné udělit pokutu.
V rámci doplnění mě tu začal napadat „podívejte na Rakousko atd.“ Dtto vy. Nechápu. Co je na mé odpovědi špatně? Nebo je to čistě jen osobní averze?

aliendrone

Pepa25>>> Jak jsem odpověděl v 1. příspěvku do diskuze – striktně je Vaše odpověď pravdivá. Přišlo mi ale DŮLEŽITÉ upozornit na ZAJISTÉ NÁHODNĚ/neúmyslně skrytý háček ve Vaší odpovědi. Nejde o osobní averzi, jde čistě jen o to, že když je podobných NÁHOD až přespříliš, tak to NEMUSÍ být náhoda. Tudíž jsem poukázal na (pro někoho) ne zcela zřejmou možnost, která byla opominuta v tom smyslu, že z Vaší odpovědi v podstatě hned z první plyne: „Je to v pohodě, dostanu jen pokutu!“, což tak ANI ZDALEKA NEMUSÍ, to je celé.

Zkrátka dovolávat se na PŘESNÉ znění otázky a přitom na ni formulovat odpověď vágním (až NEBEZPEČNĚ ZAVÁDĚJÍCÍM způsobem) mi nepřijde vhodné.

JežíšKristus

V Rakousku možná odnětí svobody, ale tam je jiná situace. Tam jsou lidé pro.
My jsme proti. Pochybuji, že by v ČR politici přilévali olej do ohně a stanovili trestnost. Za mě to bude nadále přestupek a neočkovaní budou pokutováni, ale samozřejmě to nikdo z nás s jistotou neví.

zjentek

Howno. S „blbečky“ z východ. bloku si udělají co chtějí a naše vláda vzezzadků to nijak neřídí, otevřete oči. );

zjentek

…My bychom mohli z fleku naklonovat Marka Bendu a obsadit jím celou sněmovnu i parlament a VŮBEC NIC by se nezměnilo. Tož tolik k črdeli, jejím zvyklostem a svobodným volbám.

zjentek

Pánové (víte kdo), přečetli jste si alespoň někdy v životě taky něco o přírodě?>>>https:­//www.odpovedi­.cz/otazky/no-neni-ta-priroda-genialni

zjentek

GM: musím zvážit..