znamkymam

Mohou mít tyto známky nějakou hodnotu?

Dobrý den

Našel jsem ve sklepě při stěhování nějaké album se známkami. Chtěl bych se zeptat zda mohou mít nějakou cenu, třeba jen pár stokorun nebo je můžu taky vyhodit. Náhled si můžete prohlédnout na tomto odkazu: http://tiarko­.rajce.idnes.cz/znam­ky

Děkuji předem za jakoukoliv odpověď

Nejlepší odpověď
Lamalam

Určitě je nevyhazuj. Nech je nejprve prohlédnout odborníkem. I kdyby neměly žádnou cenu, můžeš je někomu darovat. Začínajícímu sběrateli třeba udělají radost.

Další odpovědi
gecco

Vyhodit je to škoda asi v každém případě, ale cenu ti nepovím…

Zkus kontaktovat nějakého filatelistu v okolí – http://www.in­formace-scf.cz/filate­listicke_odka­zy/filatelistic­ke_odkazy.htm …
😉

ReHu

Jak píše gecco. Najdi u vás filatelii, tam ti poradí.
Zdědila jsem album a nic z toho nebylo.

Agneta

Padesát až sto korun cenu mají. Jsou ale hezké, a jako dárek (k narozeninám) pro osmiletého sběratele by to určitě šlo :D

Luxx

takové věci se nevyhazují.. takové věci se nechávají zhodnotit odborníkem a ten ti řekne co dál s tím