Svobodny

Mohou mít spolu malé děti svatbu, no a po svatbě miminko?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Soudě podle tvých otázek, např.http://www­.odpovedi.cz/o­tazky/kdyz-jsou-deti-male-mohou-spolu-soulozit tě extrémně přitahují malé děti a jejich sexualita. Zajdi si k psychiatrovi dříve, než se dostaneš do maléru.

Další odpovědi
Nuk nuk

Ne, osoby do 18ti let, respektive do 16ti ve výjimečných případech, nemouhou mít v ČR svatbu, a tudíž ani miminko po svatbě.
Přikláním se k názoru Lamalam, na Vašem místě by nebylo od věci si o svém nevšedním zájmu pohovořit s psychologem případně i s psychiatrem.

dubraro

Tady a teď svatbu mít nemohou. V jiných místech a/nebo dobách ano. Minimální nutná podmínka k tomu, aby mohli mít miminko, je, aby oba byli pohlavně dospělí.

Cenobita

V některých dětských hrách si děti hrají na dětské svatby, ale „dětské svatby se nepočítají“.

V některých kulturách bývalo obvyklé vdávat i děti, myslím že už to na světě asi nikdo nepraktikuje. Jakmile děti dorostly do dospělosti mohly spolu mít rodinu. Ale jak říkám už je to pasé.

ivzez

V ČR ani v řadě dalších zemí ne.

Ale v některých zemích mimo Ameriku, Austrálii
a Evropu se dětské svatby konají, někde i přes zákaz.

__________

Poznámka:
Jestli se ptá dítě, nemusí podle mne být na otázkách nic podezřelého…

Stingo

Kdysi jsem četla ve 100+1 zahraničních zajímavostí, že devítileté děvče od někud z Kolumbie porodilo dítě. Ale vdané nebylo.

Nuk nuk

Stingo: V Latinské Americe to nebyl úplně ojedinělý případ. Tam je to dáno tím, že místní lidé (i ve městech) mají často aztécké a máyské geny a indiánské dívky pohlavně dospívají o mnoho dříve, enž Evropanky. Jsou tedy schopné otěhotnět. Ovšem tamní zákony sňatky dětí nedovolují a pokud k takovému případu dojde, jedná se téměř vždy o znásilnění.