Rozvedeny

Mohou mít, prosím Vás, tříletí chlapečci ztopořený penis?

Pokud ano, mohou mít nad ztopořeným
penisem pubické ochlupení?!, Díky moc!

Nejlepší odpověď
Schluker

Ke ztoporeni samozrejme dojit muze. Pubicke ochlupeni muze byt jedine cizi 😁 v tomto veku ho deti jeste rozhodne nemaji.

Další odpovědi
nyjono

Ztopoření ano.
Ochlupení ne.

NoFear

Chlapečci můžou mít erekci, jakmile se jim vytvoří lulínek (ano, už v děloze).
Pubické ochlupení roste až v pubertě. Někdo sice dospívá dřív, ale pochybuji, že ve 3 letech. Spíš jen tka o pár let dřív maximálně se tím myslí v devíti, ale spíš v deseti.

Dochy

To ochlupení by asi byla nějaká nemoc/hormonální porucha. Nebudu trvdit, že je to nemožné, ale určitě to není normální.

MichaelOffic

Myslím se ze můžou… ale je to jako u psu když jsou z něčeho tak nadšení až se jim z toho no… :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.