Svobodny

Mohou mít malé děti pohlavní styk?

Nejlepší odpověď
annas

Neměly by,, je to nezákonné, nemorální. Pokud k něčemu dojde,. jde o zneužívání dítěte třeba známou osobou., často i incest,.

Ale občas i pedofil znásilní dítě.
https://www.e­uportal.cz/Ar­ticles/18666-chceme-opravdu-patrit-na-zapad-nemecke-urady-davaly-vedome-deti-pedofilum-sex-s-detmi-pry-neni-spatny-bylo-mu-sest-let-kdyz-se-dostal-do-pece-pedofila-po-nekolika-mesicich-ho-zacal-fritz-h-znasilnovat-.aspx

Dětem to může způsobit psychiokou újmu,, ublížit i fyzicky. Nejsou na to emociálně , fyzicky ani psychické přporavené.

Jenže bohužel,. existují státy, kde je sex s dětmi legální.

"Šokující seznam států, kde je legální sex s dětmi

„Kvůli nízké věkové hranici povolení sexuálního styku a vstupu do manželství hrozí milionům dětí na celém světě sexuální zneužívání, řada z nich se stává obětí obchodování za účelem sexu.“ atd.

Informace je z r. 2017
https://www.ku­katko.cz/soku­jici-seznam-statu-kde-je-legalni-sex-s-detmi/

Ještě jeden seznam

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Leg%C3%A1ln%C3%AD_v%C­4%9Bk_zp%C5%AF­sobilosti_k_poh­lavn%C3%ADmu_sty­ku

Další odpovědi
dubraro

Jedna věc je, jestli mohou fyzicky. To záleží na tom, jak jsou staré a jestli jejich pohlavní orgány jsou již k tomu způsobilé.
Druhá věc je, jestli mohou podle zákona. Tady je problém ve věku 15 let. Jestli jsou oba starší nebo mladší, je to OK. Jestli ale je jeden nad 15 a druhý pod, je to pohlavní zneužití, § 187 TZ.

elkon

Ty určitě nejsi dospělý, jinak takovou hloupou otázku nevyslovíš.Je to trestné.

Reezo

Jasně že mohou. Každopádně pokud v tom pohlavním styku figuruje někdo nad 15 let, tak se dopouští trestného činu a může být potrestán podle zákona.

Pepa25

Ještě doplňuju, že ten článek v odkaze u annas není aktuální. Doporučuju třeba odkazy v en:wiki „Age of consent“. V hodně zemích se naštěstí ochrana dětí posouvá. Stejně mě ale šokuje, že třeba na Filipinách je to pořád od 12 let …

Pepa25

annas: pedofiie je náklonnost či sexuální preference směřovaná na děti. Sexuální zneužívání dětí je prostě sexuální zneužívání dětí, kterého se mohou dopouštět i jiné osoby nežř pedofilové, tedy ti s preferencí na předpubertální děti. Sexuální zneužití je třeba zneužití nevlastní třinástileté dcery od otčíma, který není pedofil.

annas

Máte pravdu, vím co je pedofilie. Vždy o ní nejde. Kopírovala jsem z kontextu a vypadla mně slova.

Když použiji starší odkaz, vždy to napíší. Ale dnes to je jako Den blbec.

Doplnila jsem ještě odkaz na Wiki, který je aktualizovaný.

Někde v archivu je odkaz,. který souvisí s legálnosti sexu, ale už je uričitě starší. Rok 2017 zase není tak starý, Vždy se nové informace hned neobjeví.