VampGirl

Mohou mít i zvířata škytavku nebo je to problém pouze lidí?

Nejlepší odpověď
www

Mohou, třeba štěňata ji mívají běžne, s přibyvajícím věkem je to přejde.
Zkušenost

Další odpovědi
dědapetr

Mají náš vlčák taky škytal.

samicek333

Určitě mohou, my máme rok a půl strarého psa, když byl menší, měl ji dost často, teď už ji má jednou za čas.

eLx

V jednom dílu seriálu Dexter byl záběr na video, kde kočka škytala a u toho prděla. Takže zřejmě mohou. :D

Lyn

Ano, určitě, mívají ji. Jak už tu bylo řečeno, hlavně štěňata – rozbíhá se jim tělo.