Mohou mě zavřít nebo zastřelit kvůli odmítnutí

vyplnit formulář ke sčítání lidu?

Nejlepší odpověď
ten který je

Zatím ještě nemohou.

Další odpovědi
dagry

Bóžínku, na toto se musíš ptát? Vždyť v naší republice se přece běžně střílí za nevyplňování formulářů. To nevíš ????

anonym

Ne mohou,oni tě ze zákona musí! zastřelit.Předtím obvykle probíhá sice krátké,ale poměrně husté mučeníčko.

panenka

Nemohou vám udělat nic .

Nuk nuk

Kdepak, trochu jinak. Nejdříve Tě zaastřelí a pak zavřou.

Tombik

Ano, souhlasí s kolegy. Nejdříve buddeš mučen podle thajskojaponských praktik. Nadále budeš uvězněn v kopce s ostrahou, která tě bude každých 10 minut probíjet silným proudem. Pokud tedy nesvolíš vyplnit formulář ke sčítání lidu. Pak by ti uřezali pouze roku (v opačném případě by tě rozřezali a ty kousky by poslali tvé rodině). (teď doufám že sem to nepřehnal =P )

Radovan M

Allneed: skoro pravda ale budou vás probíjet tim proudem každých 5 minut, 10 000 V a 10 A !!! :D :D :D

Zdroj: www.zkusenosti-s-neplnovanim-formularu.cz