FlAsh_7

Mohou LoFi beaty opravdu zlepšit koncentraci a pomoci s učivem?

Odpovědi
annas

  1. bylo správné vložit odkaz na zdroj.
  2. V článku je vysvětlení, tudíž jste si mohl přečíst sám, že " posloucháním hudby Lo Fi pomáháte svému mozku soustředit se. Mozek rozeznává rozdíly ve zvuku a zase mu pomáhá se soustředit na myšlení

Jedná se o typ zvukového záznamu, který obsahuje technické chyby, díky nimž je zvuk záznamu odlišný od živého zvukového záznamu, jako je zkreslení, bzučení, hluk pozadí nebo omezená frekvenční odezva. Tyto druhy nedostatků v hudbě mohou spustit mozek a mohou studentovi pomoci soustředit se na test nebo domácí úkol. atd. "

https://www.hy­de.edu/blog/hy­de_school_blog/lo-fi-music-a-secret-to-focusing-during-study-sessions/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.