morcekralik

Mohou králici a morčata listy z ořechu ?

AHOJ No ptám se protože jsem vzala moje morče ven a ono jedlo trávu a můj bratranec mu dal listí z ořechu :( a pak když jsem ho vracela do klece dal to i tam králíček to asi nesnědl protože nesní ani okurku kterou jako malý nedostával :( No takže moje otázka zní mohou morčata a králíci listy z ořechu jestli ne tak mi ti kteří víte co mám dělat napište co mám dělat díky za odpověd a Ahoj

Nejlepší odpověď
anonym

Listy z ořešáku jsou pro králíčka ještě horší,než listy z javoru…zkuste vytřít „zrak“ bráchancovi lopuchem?

Další odpovědi
Drap

Mohou, ale chutnat jim to nebude. Ochutnají a nechají to být. A co máš dělat ? Natrhat králíkovi něco pořádného.

anonym

Jaký je rozdíl mezi lopuchem a cirkulárkou?Žád­ný,protože když si nedáte pozor máte prsty v „Judeli“.