zjentek

Mohou i jedlíci bez vloh k poezii tvrdit o svých oblíbených delikatesách, že jsou „jedna báseň“?

Nejlepší odpověď
aliendrone

ÚPLNĚ V POHODĚ! Fakt, že vrchol mého básnění má těžiště v rýmovačce:
„Skrytě krk skrz KRK, ni okem přitom mrk!“ apod. vrcholných dílech poezie ;) ještě neznamená, že nemohu básnit, no ne? Nebo myslíš, že třeba hnusnej chlap nepozná pěknou babu (aby o ní mohl tvrdit, že je pěkná)? ;) :)

Twl, když je mi HODNĚ ejchuchu, tak i NAHLAS zpívám. A je mi fuk, co lidé brblají či jestli po mně hází vajíčka, rajčata, kameny… A kdybys projel můj sklad CDček z historických dob, byl bys překvapen tím, že většina jsou KLASICKÁ hudba, popíku minimálně. ;) :)

Tudíž ANO, dokonce je to u labužníků běžné. Nicméně je třeba konstatovat, že žrouti jsou prostě ŽROUTI a z vyplývající definice SEŽEROU VŠECHNO tak rychle, že jim na nějakou poezii často nezbyde čas. ;) :D :D

Úplně zbytečná odpověď. :D :D :D

zjentek

Aliene, nominace za ÚPLNĚ ZBYTEČNOU odpověď. (; ((;

aliendrone

3jentek>>> :D :D :D

zjentek

Úplně zbytečná otázka 🤷‍♂️

elkon

Trefil jsi to.

zjentek

No tywole… Je tomu stejně jako i u tvých odpovědích, buď v klídu.