Mohou hrát tenistky naostro, pokud jsou natáčeny do televize?

Odpovědi
Emefej

Pokud bude TV přenos vysílán až po 22:00, tak ano.

Drap

Mohou. Nikdo jim oděv nepředepisuje.

dubraro

1/
Přinejmenším v pravidlech Českého tenisového svazu to není výslovně stanoveno. O vhodnosti oblečení rozhoduje rozhodčí a má právo nevhodně oblečeného sportovce poslat převléknout nebo i zápas skrečovat.
Já osobně bych antuku zadřenou do zadnice neriskoval.

2/
Záleží na tom, co se právě natáčí. Pokud je to porno, lze očekávat, že sportovkyně nastoupí oděny pouze v čelence a nátepníkách a nikomu to nebude divné.

Zdroj: http://www.czte­nis.cz/docs/sou­tezni_rad.pdf

ivzez

Rozumné tenistky, a to jsou podle mne všechny,
by „naostro“ nehrály nikdy.