fortin

Mohou důchodci jíst zubní pastu, když si dají nohy na stůl?

Když si udělají pohodlí?

Nejlepší odpověď
dudu

Domnívám se, že si pastu mohou namazat třeba i na chleba, ale je otázka zda-li, předkové tazatele budou světlými zítřky, které jim rýsuje nadšeni nebo vytrhnou /jsou-li ještě při síle/ tyčku z plotu a provedou to, co asi měli udělat, když byl dotyčný ještě v pubertě!!

Další odpovědi
Nuk nuk

Ještě jsem neviděla dospělého člověka, který by si, maje nohy na stole, dával k svačině zubní pastu :D Ale zakázané to snad není, toho fluoru tam není zase tolik, aby to člověku, polkne-li trošku pasty, nějak ublížilo.

Michal

Pokud jsou podivného ražení jako je tahle otázka,proč ne.Máš na mysli nějakou značku?

eva

Proč by ne.Děti taky jí zubní pastu a nic se jim nestane.Zrovna dnes jsem se o tom s naší zubařkou bavila 🙂 .

panenka

fortine může důchodce jíst zubní pastu.mě jí děti doma taky jijou (perličku)a nic se jím nestalo