Avatar uživatele
Mirdas

Mohou cukrovkáři jíst semínka?

Sousedka trpí cukrovkou a zarazilo mne dosti když se mne svěřila že ošetřující lékařka ji nedoporučila jíst jako doplňující stravu dokonce i slunečnicová, dýňová, lněná semínka.
Často narážím na články jak jsou zdravá skoro snad na vše a zde mohou uškodit?
Proč tomu tak je?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 3232 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Lidé nemocní cukrovkou by měli hlavně konzumovat lněné semínko,které je bohatým zdrojem omega 3 nenasycených mastných kyselin (čerstvě rozmixované,nikoli konzumované vcelku).
Rozmíchat v jogurtu!
Doplňuji:
http://www.ce­lostnimedicina­.cz/cukrovka-druheho-typu-je-pravdepodobne-vylecitelna-rozsirene-vydani.htm

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Jo , mohou škodit. Sousedka je nemocná !! Nikdo zde neví a zřejmě ani ty, jak silnou má cukrovku , jak reaguje na léky. Pokud špatně reaguje na léky je třeba omezit téměř vše a někdy absolutně. V semínkách jsou tuky. Najdi si metabolismus tuků a bude ti to jasnější.

Celostní medicína je blaf, který stejně nikdo neprovádí. Nemá totiž možnost . To, že někdo doporučí nějaké bylinky není celostní medicína !!! Pod tímto pojmem si každý představuje něco jiného.
Doplňuji:
Já je jím a dovolím si i zákusek v cukrárně.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hanny 2

mosoji,co to tady plácáš?Jaký blaf?Proč by to nikdo neprováděl?Já naopak znám spoustu lidí,co vyhledávají rady přírodní medicíny! Asi to podle tebe píšou blbci,ne?Takovou odpověď bych od tebe opravdu nečekala!!!

před 3231 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek