Mirdas

Mohou cukrovkáři jíst semínka?

Sousedka trpí cukrovkou a zarazilo mne dosti když se mne svěřila že ošetřující lékařka ji nedoporučila jíst jako doplňující stravu dokonce i slunečnicová, dýňová, lněná semínka.
Často narážím na články jak jsou zdravá skoro snad na vše a zde mohou uškodit?
Proč tomu tak je?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Lidé nemocní cukrovkou by měli hlavně konzumovat lněné semínko,které je bohatým zdrojem omega 3 nenasycených mastných kyselin (čerstvě rozmixované,nikoli konzumované vcelku).
Rozmíchat v jogurtu!
Doplňuji:
http://www.ce­lostnimedicina­.cz/cukrovka-druheho-typu-je-pravdepodobne-vylecitelna-rozsirene-vydani.htm

Další odpovědi
mosoj

Jo , mohou škodit. Sousedka je nemocná !! Nikdo zde neví a zřejmě ani ty, jak silnou má cukrovku , jak reaguje na léky. Pokud špatně reaguje na léky je třeba omezit téměř vše a někdy absolutně. V semínkách jsou tuky. Najdi si metabolismus tuků a bude ti to jasnější.

Celostní medicína je blaf, který stejně nikdo neprovádí. Nemá totiž možnost . To, že někdo doporučí nějaké bylinky není celostní medicína !!! Pod tímto pojmem si každý představuje něco jiného.
Doplňuji:
Já je jím a dovolím si i zákusek v cukrárně.

hanny 2

mosoji,co to tady plácáš?Jaký blaf?Proč by to nikdo neprováděl?Já naopak znám spoustu lidí,co vyhledávají rady přírodní medicíny! Asi to podle tebe píšou blbci,ne?Takovou odpověď bych od tebe opravdu nečekala!!!