Mohou chodit i ženy v rouše Adamově ?

Nejlepší odpověď
annas

Žena chodí v rouše Evině. Muž v rouše Adamově. Oba jsou ale „naostro“, tedy nazí. Pohled na každého z nich, na jejich roucho, skýtá něco jiného.

Další odpovědi
hanny 2

Pokud si je půjčí od nějakého Adama,tak určitě!

pusinka50

Říká se o ženách v rouše Evině

www

Záleží jen na nich, jak si to svoje roucho nazvou! Adam, Eva, vyjde to totiž nastejno a mně se líbí ženy v kterémkoliv z nich 😁

venkovan

Pokud chodí vlk v beránčím rouše, tak proč ne. Jen mám pocit, že se tomu musí trochu chirurgicky pomoci.
Zrovna včera někde na satelitu jsem zahledl jak z Adama dělali Evu. Když jsem to tak poslouchal, tak kdo ví jak to bylo s tím třináctým žebrem