Kepler

Mohou cestují, kteří pokračují, během mezipřistání opustit letadlo?

Přestávka trvá třeba hodinu a leckdo by si rád protáhl nohy.

Odpovědi
anonym

Ne, podle mě nikoliv.

orwell

Mohou, pokud to únosci dovolí.

Arne1

Záleží na situaci. Pokud je to mezipřistání při kterém jen přistoupí cestující (například spoje které obsluhují zároveň Ostravu a Brno) tak nevystupují. Pokud je to delší linka a při mezipřistání se doplňuje palivo, tak cestující nesmějí být na palubě