hapiky

Mohou být otázky návykové jako třeba kouření?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Jako kouření ne, existuje totiž rozdíl mezi psychologickou a fyziologickou závislostí. ;) :)

Další odpovědi
zjentek

Já měl kdysi jednu a ta se ustavičně ptala… FURT SE NA NĚCO PTALA! Tyvoe to už se nedalo, musel jsem ju vyměnit. To nebyla doma minuta, kdy by se nezeptala! V té době jsem kuřil jednu za druhou! Takže jo, jasně.

led

Otázky síce nesmrdia ako cigarety, ale môžu byť rovnako návykové na závislosť…

Rozdiel medzi nimi je aj v ich účinkoch na ľudské zdravie. Hlavne, ak prechádzate cez cestu pri čítaní, vkladaní otázok elektronickým spôsobom. So zapálenou cigaretou máte šancu aj na bezpečný prechod cez cestu. Preto v Japonsku majú dokonca pri prechodoch cez cestu čidlá, ktoré vás upozornia, aby ste počas prechádzaní cesty nečítali emaily, alebo ebooky.